7/24 Hizmet

Bize Ulaşın

+90 533 925 36 86
+90 216 540 25 96

Heterojen Vinil

Heterojen Vinil

Forbo’nun heterojen vinil zemin sistemleri, insanların günlük iş hayatında çalıştıkları, oyun oynadıkları ve gezdikleri tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Tasarım, kaymalara karşı dayanıklılık, akustik konfor, kolay bakım ve dayanıklılık Forbo kompakt heterojen vinilin temel özelliklerindendir. Heterojen Vinil zemin sistemleri, sizlere rulo ve karo formatında, ahşap, taş ve metalden oluşan geniş seçenek imkanı sunar. Sağlık hizmeti, okul, ofis, perakende, profesyonel ortamlar için uygundur

Eternal Colour vinil kaplama

eternal
colour

Eternal Colour heterojen vinil koleksiyonu, renk ve tasarımın ilham verici bir kombinasyonunu sunar. Eternal Colour, katı aşınma tabakasına sahip 29 renkten oluşan nötr ve zengin bir renk paleti içerir. Düz görünüme sahip renkli aşınma tabakası her odada yoğun ve parlak renkler oluşturur.

Eternal de Luxe vinil kaplama

eternal
de luxe

Eternal de Luxe vinil rulo, üstün performansı üstün tasarımla birleştiriyor. Bu zemin kaplama, gerçekçi kabartma yapıları ile göze çarpan lüks ahşap ve taş tasarımları içerir; kullanımı birçok uygulamada kolaydır.

Eternal de Luxe’ün kompakt versiyonunun yanı sıra 17dB ses azaltma sağlayan akustik versiyonu da mevcuttur.

Olağanüstü kalite ile bilinen Eternal zemin kaplaması, her yıl tercih edilen milyonlarca metrekare ile kendini kanıtlanmıştır.

Eternal Original vinil kaplama

eternal
original

Eternal Original neredeyse her koşul için uygun, dayanıklı bir heterojen vinil koleksiyonudur. Eternal Original ürünleri için standart bir temizlik uygulaması yeterlidir, PUR yüzey koruması uzun yıllar boyunca aşınmayı önler.

Koleksiyon 4 farklı tasarımda sunulmaktadır; popüler ahşap ve beton görünümleri ile çok çeşitli renklerde alternatif içeren Smaragd tasarımlarından oluşur.

Sarlon Sparkling 15dB vinil

sarlon
sparkling

Forbo, sağlık sektörüne özel 15dB vinil zemin çözümü geliştirdi. Antibakteriyel özelliği ve benzersiz betadine ve eozin leke direnci sayesinde kolay temizlik sağlar.
Sarlon Sparkling, hastane personeli ve hastalar için iyi itme direnci, yürüme konforu ve akustik konfor sunar.

Sarlon Sparkling her dönemin tasarımlarına ayak uyduran, uyumlu renk paleti ile görsel kusurları yansıtmayan konforlu iç mekanlar yaratmanızı sağlar.

Top