7/24 Hizmet

Bize Ulaşın

+90 533 925 36 86
+90 216 540 25 96

Pvc Zemin Kaplama

PVC Döşeme Hakkında Her Şey

PVC Döşeme, yüksek ayak sesi olan alanlara yerleştirilmiş plastikleştirilmiş PVC’den yapılmıştır. PVC döşeme, en çok yönlü ve dayanıklı zemin kaplamasıdır. Çok çeşitli renk, doku ve desenlerde mevcuttur, su geçirmezdir ve uzun süreli dayanıklılığı ile bilinir. Bu tip döşeme, ticari yer döşemelerinin yanı sıra konutlar için en iyi çözümdür. Bakımı kolaydır ve mükemmel tasarımı ile bilinir. Tasarımlar, su, granit ve diğer çeşitli formları taklit eden farklı tasarım ve renklerde ahşap ve seramikten renkli döşemeye kadar çeşitlilik göstermektedir.

STREAMO KARAVEL NG

Lüks Vinil Şık tasarımları, güvenliği ve yüksek trafik direncini birleştiren ilk IMO uyumlu zemin kaplaması. Doğal ahşap, taş ve tekstil desenlerinin şaşırtıcı bir şekilde, Yoğun trafiğe karşı en yüksek dayanıklılığı ve en güçlü direnç

STREAMO SAILER

Yüksek performanslı yönsüz homojen zemin kaplaması Levha olarak mevcuttur. 608 * 608mm karolar halindedir. Ömür boyu cila istemez, kolay bakım ve yüksek leke direnci sağlar.

FITNICE ■ IMO Collection

STREAMO SEACROSSER

Yüksek performanslı esnek homojen çok amaçlı döşeme Karo veya tabakalar halinde mevcuttur. Kolay bakım, ömür boyu cila ve yüksek leke direnci ile kimyasallara karşı mükemmel direnç, temizlenmesi kolay ve ömür boyu cilasız yüzey işlemi 18 yönlü palet ve mermerli renkler içerir

HOMOJEN VİNİL

Tek kat vinilden oluşan kompakt homojen vinil zemin, alt döşemeye yapıştırılmış ve kaynaklanmıştır. Kompakt homojen pvc zemin kaplamaları, yoğun ve çok yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için ultra dayanıklı çözümlerdir; özellikle sağlık ve eğitim alanındaki uygulamalar için dayanıklılığı ve temizlik kolaylığı açısından tavsiye edilmektedir. Tarkett homojen vinil zeminleri, yoğun temizlik uygulamalarından kaçınmak ve zeminin kullanım ömrü boyunca bakım maliyetlerini %30 azaltmak için kuru cila uygulanabilen piyasadaki tek pvc zemin kaplama. Akustik, statik iletken, statik dağıtıcı ve kaymayı önleyici seçenekleri mevcuttur.

HETOREJEN VİNİL

Kompakt heterojen vinil, sınırsız tasarım olanakları için basılı malzemeden oluşan bir katman da dahil olmak üzere bir kaç katmandan oluşan bir zemin kaplamasıdır. Hem karo hem de plank formatında mevcut olan heterojen pvc zemin kaplama, ticari ve konut kullanımı için yaratıcı çözümler ve özellikle hastanelerdeki ve okullardaki yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için yüksek dayanıklılık sunar. Tarkett heterojen vinil zeminleri, aşırı dayanıklılık ve kolay bakım için patentli yüzey koruma özelliği olan TopClean XP yüzel korumasına sahiptir. Akustik ve kaymayı önleyen versiyonları da mevcuttur.

HOMOJEN VİNİL

Yoğun ayak trafiğine uygun homojen vinil kaplamaları. Eğitim, sağlık sektörüne uygun yüksek performanslı ürünler

Top