Ç. Saat

7/24 Hizmet

Sipariş Ver

+90 533 925 36 86

Ç. Saat

7/24 Hizmet

Sipariş Ver

+90 533 925 36 86

Pvc Zemin Kaplama

KARO HALI

Karo halı zemin kaplamaları; geometrik olarak kare ebatlı halı parçalarından oluşan, kolay kullanımı sayesinde en çok tercih edilen ve en ideal ticari tip zemin kaplamalarından biridir.

PVC ZEMİN

PVC zemin kaplamaları; Ekonomik olması ve kolay temizlene bilmesi sebebiyle en çok kullanılan ticari tip vinil zemin kaplama çeşitlerinden biridir. Doğru uygulandığında suya dayanıklı ve yoğun ayak trafikli alanlar için ideal bir çözümdür.

LİNOLYUM ZEMİN

Marmoleum ve Linolyum zemin kaplamaları %99 doğal, aşınmaya dayanıklı, hijyenik ve anti alerjik kolay temizlenebilir, rulo (keten tohumu, tebeşir tozu, çam reçinesi ve ağaç tozu ile doğadaki renk pigmentlerinden üretilen) yer kaplamasıdır.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

Yükseltilmiş döşeme sistemi; İç mekanlarda çeşitlilik gösteren tesisat sistemlerinin en uygun ve interaktif şekilde kullanılmasına olarak sağlayan, ham zemin üzeri modüler zemin sistemleridir. Son dönemlerde çokça tercih edilen bir sistemdir

LVT ZEMİN KAPLAMALARI

Sentetik özlü malzemelerden üretilen vinil içeriğe sahip, kullanım miktarı ve alanı bakımından kullanımı gün geçtikçe artan bir zemin kaplamasıdır. Kolay temizlenebilir, ticari ve ev tipi zemin kaplama kullanıma uygundur.

SPOR ZEMİN

Spor zeminleri kaplama çözümlerimiz ile, her projeyi başarıya ulaştırmak için bilgi ve uzmanlık sağlıyoruz. Zeminlerimiz atletik koruma ve gelişmiş performansın yanı sıra aşırı dayanıklılık ve düşük bakım maliyetleri sağlamak adına en yüksek endüstri standartlarına uyum göstermektedir.

ZEMİN LİFE

Zemin Life 2018 yılında faaliyetlerine başlamış olup, Hastane ve Yaşlı Bakım, Eğitim, Spor ve Fitness, Kamu Kurumları, Ofis ve İşletme, Endüstri ve Taşımacılık, Mağazacılık, Konaklama gibi yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda, antibakteriyel, antistatik, modern zeminler üretip, her konsepte uygun tamamlayıcı desen ve renkler sunmaktadır.

Faaliyetlerimiz olan, pvc zemin kaplamakaro halılinolyumepoksimikro betonpoliüretanakrilikkauçuklamine parketesviye şapları ürünlerinin temininde sektörde liderleşmiş, TarkettArdexDessoUzinHammerfastDendro markaları ile çalışmaktayız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Karo halı nedir?

Karo halı ebatları nelerdir?

Top