7/24 Hizmet

Bize Ulaşın

+90 533 925 36 86
+90 216 540 25 96

Flotex Flok Halı

Flotex Flok Halı

Flotex, ne tam anlamıyla bir tekstil ürünü, ne de bir esnek zemin kaplaması; bu iki ürünün avantajlarının birleşmesiyle oluşan özgün yapısı sayesinde, genel mekanlarda gerekli olan her tür şarta uygun kullanım sağlayan flok halıdır. Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber üretim teknolojisine sahip koleksiyon ıslak ve kuru ortamlarda, (R13) kayma direncine sahiptir.

Flotex rulo

Flotex rulo

Flotex rulo zemin kaplamasının uygulaması kolay ve hızlıdır; bu nedenle, büyük ticari alanlar ve halka açık alanlar için mükemmel bir çözümdür. Flotex rulo 2×30 m ölçülerinde üretilir. [Flotex Borders koleksiyonu] ile mükemmel şekilde birleştirilebilir.

Flok halı markamız Flotex, yüksek kalitesi ve eşsiz yapısıyla bilinir. Bu eşsiz yapı nedeniyle, Flotex dünyadaki en hijyenik tekstil yer döşemesidir. Birçok farklı ortamda uygulanabilir ve her ortam için çok sayıda avantaja sahiptir.

Yıkanabilir ve hızlı kurur
Flotex döşemeleri su geçirmezdir ve birçok farklı temizlik ürünüyle yıkanabilir; mekanik ıslak temizleme dahi mümkündür. Flotex havadaki alerjenleri ve ince tozları yakaladığından, zeminin iyi ve kolay bir şekilde temizlenmesi önemlidir. İyi olan, Flotex ipliklerinin hem kuru hem de ıslak temizlik sırasında toz ve alerjenleri zahmetsizce bırakmasıdır. Flotex zeminler, ıslak temizleme uygulansa bile çok kısa sürede kurur.

Hijyenik
Eşsiz yapısı nedeniyle, Flotex dünyadaki en hijyenik tekstil zemin kaplamasıdır. Halılarla karşılaştırıldığında, halı çok daha karmaşık bir yapıya sahipken Flotex dümdüz ve dik şekilde duran liflerden oluşur. Her iki tür zemin de havadaki alerjenleri ve ince tozları yakalar; ancak bir Flotex zeminin temizlenirken geleneksel halı zeminlere kıyasla iki katı alerjeni giderir. Forbo’nun Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal ™ sertifikasına layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Ses indirgeme
Bazı ortamlarda, düşük ses seviyesi içeren alanlara sahip olmak önemlidir. Okullar ve ofisler gürültünün tercih edilmediği tipik örneklerdir. Flotex zeminlerin ip teknolojisi normalde yalnızca halı ürünlerde görülebilecek seviyde sessizlik ve konfor deneyimi sunar.

Kayma direnci
Flotex döşemeleri kuru ve ıslak koşullarda kaymaz özelliktedir. Örneğin; insanlar üzerinde yürürken zemini temizliyorsanız, Flotex’in kaymazlık derecesi büyük bir avantajdır.

Dayanıklı
Metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber lif ile üretilen Flotex’in normalde yalnızca halıyla ilişkili sessizlik ve konforunu yaşarken, bir yandan da dayanıklılığını keşfedin! Tüm bu özellikler, Flotex’in geçirimsiz alt tabanı ile yüksek hav yoğunluğunun bir sonucudur.

Flotex karo

Benzersiz Flotex karo halı koleksiyonu diğer zemin türleri, diğer yapılar ve hatta diğer formatlarla kolayca eşleştirilebilir. Karolar, farklı desen ve renklerde eşsiz bir zemin kaplaması oluşturmak istediğinizde mükemmel bir çözümdür. Modüler zeminler günümüzde oldukça popülerdir; Flotex karo halı koleksiyonu size yüksek kaliteli tekstil ürünlerinden modüler bir zemin oluşturma imkanı verir.

Neden Flotex karo koleksiyonunu tercih etmelisiniz?

Dayanıklı ve rahat
● 6.6 fiber lif, yüksek ayak ve tekerlek trafiği olan alanlar için güçlü ve dayanıklı yüksek teknoloji tekstil ürünleri oluşturur.
● Metrekare başına 80 milyona kadar yoğun biçimde yerleştirilmiş lifler sıcak ve rahat bir yüzey sağlar.
● Flotex karolarının çok yüksek boyutsal stabilitesi vardır; uygulanması kolaydır.

Hijyenik ve yıkanabilir
● Flotex, yapısı sayesinde anti-alerjen yüksek teknolojiye sahip bir tekstil ürünüdür.
● Flotex’in yüzeyi standart temizlik cihazlarından çıkan tozları yakalama özelliğindedir.
● Flotex basit bir elektrik süpürgesi, buharlı temizlik veya suyla derin fırçalama işlemi ile temizlenebilir. Flotex yüzeyi çabuk kurur ve işlevi ile orijinal görünümüne her zaman geri döner.

Güvenli ve sessiz
● Flotex, teknik ve bakteriyostatik özelliği sayesinde küf ve kokuyu önleyen bir tekstil döşemesidir.
● Flotex, hem ıslak hem de kuru koşullarda tüm yaş grupları için güvenli bir ortam sağlar; tehlikeleri veya kaymaları önler.
● Mükemmel ses indirgeme özellikleri, Flotex’i 19 dB darbe sesini azaltma özelliğine sahip akustik bir zemin çözümü (A sınıfı) yapar.

Top