7/24 Hizmet

Bize Ulaşın

+90 533 925 36 86
+90 216 540 25 96

ESD & Temiz Oda Zeminleri

Ortamı Kontrol Altında Tutun. Forbo Flooring Systems, ESD ve temiz oda zemin kaplamalarında zengin deneyime sahip uluslararası bir pazar lideridir. Son derece hassas bir temiz oda alanı, zorlu bir üretim sahası veya hijyenik bir sağlık tesisi gibi en zorlu ve kritik kontrollü ortamların gereksinimlerini karşılayan çeşitli zemin çözümleri sunuyoruz. ESD ve temiz oda çözümlerimizi “Under Control” ürün portfolyomuzda grupladık. Karo (Colorex) ve rulo (Sphera SD | EC, Marmoleum Ohmex) formatlarda, her biri kendi özel performansına sahip ürünlerimizi keşfedin.

Colorex SD

Colorex SD, kalıcı ESD özelliklerine sahip, karo formatında statik dispatif homojen zemin kaplamasıdır. Yoğun enerji tüketen ağı nedeniyle, statik yükler kolayca zeminden toprağa akar. Colorex SD karoları en zorlu koşullara dayanabilir, temiz odalar gibi son derece hassas alanlar, elektronik, yaşam bilimleri ve üretim endüstrisindeki zorlu üretim sahaları için mükemmel bir çözüm sunar.

Colorex EC

 

Colorex EC, kalıcı ESD özelliklerine sahip karo formatında elektrostatik iletken zemin kaplamasıdır. Yoğun iletken damar ağı nedeniyle statik yükler kolayca zeminden toprağa akar. Colorex EC karoları en zorlu koşullara dayanabilir; temiz odalar gibi son derece hassas alanlar ve elektronik, yaşam bilimleri ve imalat endüstrisindeki zorlu üretim sahaları için uygun bir çözüm sunar.

Colorex Plus

 

Ağır hizmet tipi yapışkansız bir zemin sistemi olan Colorex Plus EC, kırlangıç ​​kuyruğu sistemi sayesinde fayanslar arasındaki bağlantı yoluyla kalıcı olarak iletkendir ve bir bakır şerit ile toprağa bağlanır. Colorex Plus EC, bölgenin nem seviyesinden bağımsız olarak çalışır.

Karolar, Colorex ile ilişkili tüm faydaların yanı sıra, yüzeyin altında gizli kalan benzersiz bir kırlangıç kuyruğu sistemi sağlar. Colorex Plus EC; ESD tesislerinin, temiz odaların, ilaç laboratuvarlarının ve üretim alanlarının yenilenmesi için uygundur. Nemli zeminler veya zayıf alt zeminler sorun olduğunda uygundur.

Top