7/24 Hizmet

Bize Ulaşın

+90 533 925 36 86
+90 216 540 25 96

ESD Gerflor

ESD & Antistatik Ürünler

Ameliyathaneler, x-ray odaları, temiz odalar ve laboratuvarlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş sürekli statik iletken bir zemin kaplamadır. Gelişmiş iletken özellikleri karbon-siyah parçacıklarının vinil aracılığıyla saf bir karbon tabana iletilmesi ile elde edilir. iQ serisinin bir parçası olan bu koleksiyon, yoğun trafikli alanlar için üstün aşınma, leke ve aşınma direnci ile birlikte aşırı dayanıklılık sunar. Renkler,  iQ serimizin diğer ürün ve aksesuarları ile koordinelidir.

Vinil Duvar Kaplamaları

Koridorlar ve hasta odaları gibi son derece zorlu ortamlar için tasarlanan ProtectWALL 1.5, duvarları darbelere, çizilmelere, lekelere ve kimyasallara karşı koruyan yüksek performanslı bir vinil duvar kaplamasıdır. Esnek ve montajı kolay bu duvar kaplaması (düz plakalara kıyasla 10 katı daha az eğim ), duvarlardaki hasarları azaltarak tamir ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur. Kolay temizlik için Top Clean XP yüzey korumamız ile işlem görmüştür.
ProtectWALL 1.5, Tapiflex, Acczent, iQ Granit ve iQ Optima serilerimizle uyumlu renkleriyle, enerjik yerlere ev benzeri bir atmosfer yaratıyor.
Son olarak, % 100 ftalat içermez.

Gerflor / ESD / Mipolas Atlas

Gerflor / ESD / Mipolam Action

Gerflor / ESD / Mipolam Troplan Plus

Gerflor / ESD / Mipolam 180

Gerflor / ESD / Mipolam 150

Top